Dane firmy

https://zmyslek-si.pl/dla-rodzica/dzien-blota-dniem-wielkiego-szczescia-dzieci


Integracja sensoryczna na co dzień | Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka s.c.


Korfantego 11, 53-021 Wrocław

Tel: 724363830

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Integracja sensoryczna na co dzień | Zmysłek Centrum Rozwoju i Wsparcia Dziecka s.c.

Data dodania firmy: 2023-11-25

Oferta zaprezentowana na stronie zmyslek-si.pl skierowana jest do wszystkich rodziców, którym zależy na mądrym i odpowiedzialnym wspieraniu dziecka. Dorośli mogą także uzyskać wsparcie i porady, w tym jak powinna wyglądać integracja sensoryczna na co dzień. Terapia prowadzona w tym gabinecie ma bardzo duże znaczenie dla dziecka, pomaga mu w prawidłowym rozwoju motorycznym, co później przekłada się na chętniejsze podejmowanie wielu działań.

Specjaliści prowadzą również inne zajęcia, w tym terapię ręki, która polega na leczeniu zaburzeń grafomotorycznych. Oferta obejmuje także zajęcia wyrównawcze, dzięki którym możliwe jest zlikwidowanie problemów w nauce. Do gabinetu mogą też udać się rodzice, którzy zauważyli, że mowa ich dziecka nie rozwija się prawidłowo. W czasie konsultacji i terapii logopedycznych rozpoznane zostaną problemy, a pacjenci dostaną zestawy ćwiczeń do wykonywania w domu. Ze wsparcia mogą skorzystać również mali pacjenci, którzy na co dzień borykają się z problemami w domu lub szkole.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek


Międzyleska 2-4, Wrocław

Activepharm Labs Sp. z o.o. Sp. K.


Jana III Sobieskiego 9, Legnica