Dane firmy

https://aclari.pl/obraczki


ACLARI DIAMONDS - Obrączki ślubne


Adama Mickiewicza 9, 10-550 Olsztyn

Tel: 89 533 42 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy ACLARI DIAMONDS - Obrączki ślubne

Data dodania firmy: 2023-06-14

Witryna aclari.pl jest stroną należącą do salonu biżuterii, który oferuje klientom sprzedaż internetową oraz stacjonarną. Cały asortyment zaprezentowany jest pod wyżej wskazanym adresem. Nabywcy mają możliwość zapoznania się z nim w wygodny sposób.

Warto zaznaczyć, iż chcąc kupić obrączki ślubne najlepiej udać się do sklepu stacjonarnego. Tam pracownicy salonu doradzą i dobiorą najlepsze rozwiązania, które będą indywidualnie dopasowane do konkretnej dłoni.  

Pierwszym wyborem, jakiego należy dokonać w tym przypadku, jest kształt. Można postawić na obrączki płaskie bądź zaokrąglone. Następnie trzeba zdecydować o kolorze złota. W sklepie dostępne są modele wykonane z różowego, białego i żółtego. Możliwe jest również stworzenie kompozycji kolorystycznej. 

Przyszła para młoda musi zdecydować też, czy na ich obrączkach mają pojawić się jakiekolwiek dodatkowe zdobienia. Jeśli tak, do wyboru są różnego rodzaju kamienie szlachetne. Możliwości jest w tym przypadku dużo. Ceny zależą od wariantów, na jakie padnie wybór.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

DRILL TEAM Odwierty


Nogat 19, Gronowo Elbląskie