Dane firmy

https://sklepbudowlanca.pl/chemia-budowlana-benfer/benfer-flex-max-s2


Klej uniwersalny Benfer flex max s2 bianco


Torowa 16c, 32-050 Skawina

Tel: 790 260 407

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Klej uniwersalny Benfer flex max s2 bianco

Data dodania firmy: 2023-03-20

Firma BUD-MIX od lat dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały budowlane oraz narzędzia. Dla przedsiębiorstwa pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy mogą pomóc w wyborze odpowiednich artykułów.

Dużym zainteresowaniem wśród konsumentów cieszy się klej uniwersalny Benfer Flex Max S2 Bianco. Produkt jest wysoce odkształcany oraz ma długi czas otwartego schnięcia. Nadaje się do aplikacji na podgrzewane podłogi, płyty na bazie cementu i gipsu znajdujące się na zewnątrz oraz wewnątrz. Poza tym oferta zawiera uszczelniacze silikonowe, fugi, dwuskładnikowe zaprawy uszczelniające do basenów, grunt do podłoży chłonnych oraz niechłonnych, środki chemiczne do usuwania rdzy, wykwitów, czyszczenia rozmaitych powierzchni.

Firma jest przygotowana na realizację niewielkich zamówień dla klientów indywidualnych oraz dużych, pochodzących od przedsiębiorstw budowlanych. Warto skorzystać z oferty sklepu, który cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Alaska-Shop.com


Królowej Jadwigi 84, Nowy Targ

PPHU "BU-MOR"


Zagrodowa 67, Oświęcim