Dane firmy

https://agtom.eu/30346_proxxon


Proxxon - AGTOM s. z o.o.


Władysława Jagiełły 6, 31-711 Kraków

Tel: 12-356-56-78

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Proxxon - AGTOM s. z o.o.

Data dodania firmy: 2022-11-02

Sprzedawca posiada w ofercie produkty niemieckiej firmy specjalizującej się w dostarczaniu na rynek narzędzi przeznaczonych do wykonywania prac modelarskich. Przy pomocy takich funkcjonalnych instrumentów jak imadło, polerka, przecinarka tarczowa, wiertarko-frezarka, wycinarka, zestawy polerski lub grawerski stworzenie wyjątkowego modelu z prawdziwego zdarzenia nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Można je nabyć zarówno na stronie internetowej sklepu modelarskiego Agtom, jak i w punkcie stacjonarnym w Krakowie. 

Narzędzia marki Proxxon cieszą się dużą popularnością wśród wykonawców modeli. Wieloletnie doświadczenie i dobra jakość produktów sprawiają, że są one rozpoznawalne na rynku i chętnie wykorzystywane w pracach modelarskich.

Zamawiając na stronie można skorzystać z użytecznej opcji dostawy towaru, jaką jest wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej i renomowanych przedsiębiorstw kurierskich. Koszty dostarczenia zamówienia podano na stronie. (Gratis przy zakupach powyżej 149 złotych).

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne firmy z tego samego województwa

Alaska-Shop.com


Królowej Jadwigi 84, Nowy Targ

PPHU "BU-MOR"


Zagrodowa 67, Oświęcim